.
NUMER 5 / PAŹDZIERNIK 2019

MAGAZYN PANORAMA
352 Bergevin, Suite 6 
Lasalle, Qc
H8R 3M3 

E-mail: [email protected]

Tel. (514) 367-1224 
Tel. (514) 963-1080 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kongres 60 milionów, Ameryka z bliska, Walka o klimat, Kto zabrał Twój zysk?, Akceptuj swój wiek, Festiwal w Gdyni, czyli święto polskiego filmu, Kodeks Atlantycki, Cohen uhonorowany, Nocne włóczęgi, Zapach i kolor śniegu, Podziemia pełne tajemnic, Dieta bez pszenicy i 34 inne artykuły i materiały audio, a także filmy, które przygotowaliśmy dla naszych Czytelników w piątym, październikowym numerze PANORAMY świadczą o tym, że trzymamy rękę na pulsie i piszemy o tym, czym żyje świat, Kanada i Polska, że wsłuchujemy się w Wasze opinie i staramy się poruszać interesujące tematy z różnych dziedzin. 

Ponadto stale powiększa się grono naszych współpracowników. Do PANORAMY w październiku dołączyli znani i cenieni ludzie pióra i mikrofonu, artyści i działacze społeczni. 

Małgorzata Bajkowska - fotograf, artystka sztuki abstrakcyjnej
Cherie Erwin - amerykańska aktywistka praw zwierząt
Witold Fydrych - prezes stowarzyszenia "Słodka Jedynka" 
Bożena Happach - rzeźbiarka 
Stanisław Kapuściński - pisarz, architekt i rzeźbiarz
Roman Mossor - – inżynier elektronik 
Kiti Rudnicka - botanik 
Elżbieta Stan - filolog, przedsiębiorca
Małgorzata Żebrowska - blogerka 
Paweł Żuchowski - dziennikarz, korespondent Radia RMF FM w Waszyngtonie 

PANORAMA rośnie w siłę, bo nie tylko czyta nas coraz więcej Czytelników z całego świata, ale we wrześniu znaleźliśmy się w gronie takich potentatów medialnych jak: TV Polonia, TVP HISTORIA, Super Express, The Warsaw Voice, Piast Institute, Pulaski Association of Business and Profesional Men Inc. Polskie Radio w Chicago oraz Polnet Communications, który jest właścicielem i zarządza Polską Telewizją Chicago Polvision, Polstudios i Polską Radiem Network. 

Począwszy od IX edycji Kongresu 60 milionów, a więc od edycji nowojorskiej, wśród patronów medialnych i promotorów Kongresu 60 milionów znalazła się także PANORAMA. To wielki dla nas zaszczyt. Duma nas rozpiera. To wielkie wyróżnienie i mobilizacja do jeszcze bardziej wytężonej pracy. 
 

Zapraszamy na łamy PANORAMY!
 
 Wrzesień 2019
Sierpień 2019
Lipiec 2019
Czerwiec 2019


PANORAMA - MAGAZYN RADIA POLONIA CFMB 1280 AM, MONTREAL, KANADA
Tel: (514) 367-1224, (514) 963-1080, E-mail: [email protected]
Designed and maintained by Andrzej Leszczewicz
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
ZALOGUJ SIĘ