.

MAGAZYN PANORAMA
352 Bergevin, Suite 6 
Lasalle, Qc
H8R 3M3 

E-mail: [email protected]

Tel. (514) 367-1224 
Tel. (514) 963-1080 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Prawo na co dzień czyli, poradnik prawny na temat zagadnień życia codziennego. Czytelnicy znajdą w nim praktyczne wskazówki jak w zwykłych sytuacjach nie zgubić się w gąszczu przepisów prawa kanadyjskiego. Ignorantia iuris nocet (łac. nieznajomość prawa szkodzi).
 
Prawo rodzinne (2) - Ewelina Piwowar

"Patrimoine familial" odnosi się do koncepcji majątku rodzinnego. Jest to regulacja prawna ustanowiona przez Kodeks Cywilny Quebecu, mająca na celu ochronę określonych aktywów i praw majątkowych w kontekście rodzinnym, zwłaszcza w przypadku separacji lub rozwodu.

Prawo rodzinne (1) - Ewelina Piwowar

Myślisz o separacji lub podjąłeś decyzję o separacji. Jaki jest następny krok? Po podjęciu decyzji ważne jest, by skonsultować się z adwokatem, aby zrozumieć kwestie, które należy wziąć pod uwagę, takie jak: opieka nad dzieckiem, alimenty na dziecko oraz współmałżonka (...)

Wolność Tomku w swoim domku - Ewelina Piwowar

Kasia i Tomek szczęśliwi nowożeńcy postanowili wspólnie kupić mieszkanie. Agencja nieruchomości, bank, notariusz... Co? Gdzie? Jak? Ile?  Dlaczego? Kiedy? Po licznych wizytach mieszkań, dyskusjach, analizach, konsultacjach, kalkulacjach... udało się! 


 
 


 


PANORAMA - MAGAZYN RADIA POLONIA CFMB 1280 AM, MONTREAL, KANADA
Tel: (514) 367-1224, (514) 963-1080, E-mail: [email protected]
Designed and maintained by Andrzej Leszczewicz
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
ZALOGUJ SIĘ