.
NUMER 9 / LUTY 2020

MAGAZYN PANORAMA
352 Bergevin, Suite 6 
Lasalle, Qc
H8R 3M3 

E-mail: [email protected]

Tel. (514) 367-1224 
Tel. (514) 963-1080 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Na światowych wybiegach

Świat mody od lat rządzi się własnymi prawami i z dużym wyprzedzeniem pokazuje trendy, które będą dominować dopiero za kilka czy nawet kilkanaście miesięcy. I tak oto w Kopenhadze pod koniec stycznia 2020 zaprezentowano jesienną kolekcję 2020. Było stylowo, zmysłowo, delikatnie, pięknie i bardzo drogo. Oto relacja prestiżowego VOGUE z pokazu mody utalentowanej Cecile Bahnsen - COPENHAGEN FALL 2020.

W jesiennym programie Cecilie Bahnsen w Kopenhadze był mroczny romans. Ciemność była dosłownie wszędzie: pusta przestrzeń galerii była prawie zupełnie czarna, kiedy przybyli goście, z wyjątkiem blasku olbrzymiego kwadratowego ekranu z zimowym krajobrazem. Ale potem zaczęła się muzyka i kiedy zapaliły się światła, romans się rozjaśnił. 

Oczywiście były piękne, kwitnące spódnice w kształcie piłki Bahnsena i duże rękawy, wyrzeźbione delikatną jedwabną organzą. Senność jest dla niej warunkiem, ale tym razem sprawy wyglądały nieco inaczej. 

Propozycje Bahnsen miały nowy wyraz dzięki mieszance materiałów metalicznych i bardziej dopasowanym, gorsetowym sylwetkom, które dodały zmysłowości i urzekającej jakości jej typowych anielskich projektów.

Wyraźne, dopasowane blezery zostały stylizowane na chmurne sukienki i prześwitujące spódnice w kształcie litery A. Bahnsen rozszerzyła się również na dzianinę i marszczone swetry, które można nosić z dżinsami tak łatwo, jak można je nakładać na jedną z jej obszernych sukienek. Odzież wierzchnia była kluczowa dla jej kolekcji.

Cecilie Bahnsen jest utalentowaną projektantką, a w sezonie jesiennym naprawdę pchnęła siebie i swoje talenty na wyższy poziom. To był nastrojowy, magiczny pokaz, ale była to też jedna z jej najbogatszych ofert. 
 

Opracowanie: B.S.

Zdjęcia: Andrea Adriani. 

Gorunway.com 
 
 
 
 

 


PANORAMA - MAGAZYN RADIA POLONIA CFMB 1280 AM, MONTREAL, KANADA
Tel: (514) 367-1224, (514) 963-1080, E-mail: [email protected]
Designed and maintained by Andrzej Leszczewicz
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
ZALOGUJ SIĘ