.
NUMER 5 / PAŹDZIERNIK 2019

MAGAZYN PANORAMA
352 Bergevin, Suite 6 
Lasalle, Qc
H8R 3M3 

E-mail: [email protected]

Tel. (514) 367-1224 
Tel. (514) 963-1080 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

5 zasad marketingu

Internet pozwala na dotarcie do szerokiego grona odbiorców, a to wymaga od firm poświęcenia szczególnej uwagi utrzymaniu pozytywnego wizerunku i świadomości marki. Wizerunek to nic innego jak sposób postrzegania i przedstawiania firmy przez osoby, które miały z nią styczność. Od tego wizerunku zależy, jakie opinie wyrobią sobie inni na temat firmy, jej oferty oraz czy przełożą się one na działania zakupowe oraz rekomendacje.

Jeśli Twoja firma jest duża i istnieje na rynku wiele lat, zatrudniasz fachowców i inwestujesz w budowę marki w Internecie. 

Jeśli zaczynasz budować swój biznes i swoją markę, musisz (na początek) nauczyć się jak to robić samodzielnie. 

Chcesz korzystać z video w swoim biznesie, ale nie wiesz, jak kręcić filmy. Zastanawiasz się, jak użyć filmu w sieci, żeby generował ruch i przyciągał nowych klientów. Nie wiesz, jak wypaść dobrze przed kamerą. Nie masz odwagi, by występować.

Nowa współpracowniczka PANORAMY - Anna Oszajca - zbuduje Twoją pewność siebie. Jako doświadczony twórca wideo, trener autoprezentacji medialnej i konferansjer pokaże Ci, jak tworzyć angażujące treści video, które:

- podniosą sprzedaż Twojego produktu,
- zbudują Twój ekspercki i autentyczny wizerunek,
- wyróżnią Twoją markę i sprawią, że konkurencja wypadnie przy Tobie blado!

A wszystko to, na łamach PANORAMY w krótkich filmach video.


Anna Oszajca - trener autoprezentacji, twórca video, specjalista mediów, konferansjer. Pokazuje jak wykorzystać kamerę w smartphonie, by tworzyć silną markę osobistą, jak występować, by inni chcieli to oglądać, a następnie kupować właśnie od Ciebie. Prowadzi szkolenia i konsultacje online. Prowadzi agencję marketingowo-medialną - "AnneCreates". Wspiera swoimi umiejętnościami liderów, sprzedawców i aktywistów. (Londyn)  www.annaoszajca.com
 


PANORAMA - MAGAZYN RADIA POLONIA CFMB 1280 AM, MONTREAL, KANADA
Tel: (514) 367-1224, (514) 963-1080, E-mail: [email protected]
Designed and maintained by Andrzej Leszczewicz
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
ZALOGUJ SIĘ