.
NUMER 9 / LUTY 2020

MAGAZYN PANORAMA
352 Bergevin, Suite 6 
Lasalle, Qc
H8R 3M3 

E-mail: [email protected]

Tel. (514) 367-1224 
Tel. (514) 963-1080 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Z głową do biznesu (cz. 4)

By wybić się ponad konkurencję potrzeba czegoś więcej, niż świetnej znajomości branży oraz właściwej strategii biznesowej - i właśnie o tym "czymś więcej" jest cykl programów "Z głową do biznesu". Z comiesięcznych odcinków dowiesz się jak zmienić podświadome wyobrażenie o sobie, swoich możliwościach i potencjale, by sięgać po to, co do tej pory wydawało się być poza Twoim zasięgiem. Nauczysz się też umiejętnie odczytywać potrzeby i pragnienia swoich klientów oraz odkrywać instynktowne czynniki kierujące ich wyborami i decyzjami, by coraz częściej słyszeć od nich "tak". 

Zapraszam do obejrzenia 4 odcinka cyklu "Z głową do biznesu". Tym razem na temat troski o klienta i pozytywnych intencji. 

Dr Anna Kamińska


Dr Anna Kamińska -  business coach, psycholog, prawnik, przez ponad 10 lat radca prawny, prowadziła własną kancelarię prawną w Warszawie. Kilka lat temu zdecydowała się porzucić prawo dla swojej życiowej misji i pasji - wspierania aktywnych zawodowo kobiet w osiąganiu wysokiej pozycji, renomy oraz poważania nawet w dziedzinach uważanych powszechnie za domenę mężczyzn. Korzystając z tradycyjnych narzędzi coachingowych, jak również wiedzy z zakresu neurobiologii, plastyki mózgu i epigenetyki, pomaga kobietom realizować najśmielsze cele i sięgać po marzenia. Stworzyła dedykowany kobietom biznesu globalny program coachingu on-line: www.breakingtheglassceiling.coach. Mieszka w Toronto. 
 


PANORAMA - MAGAZYN RADIA POLONIA CFMB 1280 AM, MONTREAL, KANADA
Tel: (514) 367-1224, (514) 963-1080, E-mail: [email protected]
Designed and maintained by Andrzej Leszczewicz
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
ZALOGUJ SIĘ