.
NUMER 5 / PAŹDZIERNIK 2019

MAGAZYN PANORAMA
352 Bergevin, Suite 6 
Lasalle, Qc
H8R 3M3 

E-mail: [email protected]

Tel. (514) 367-1224 
Tel. (514) 963-1080 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

W biznes ringu (odc. 3 i 4)

Marketing i sprzedaż - czy są najważniejsze w biznesie?

Nie byłoby sukcesu największych marek bez ich znakomitych handlowców oraz działów marketingu. Jeśli chcesz z sukcesem rozwijać swój biznes potraktuj działania w zakresie rozwoju produktów oraz marketingu jako strategiczne. Na pierwszy rzut oka, nawet dla laika, to oczywista oczywistość w biznesie. Ale czy na pewno? 

Anna Kupisz i Karol Cichosz mają nieco odmienne zdanie na ten temat.

Oboje twierdzą, że.... "marketing jest ważny, sprzedaż jest ważna, ale fundamentem każdego biznesu są finanse, są dobrze policzone koszty i dobrze skalkulowane ceny: regularne, rabatowe i sprzedażowe. Bez takiego fundamentu nie jesteśmy w stanie wykorzystać potencjału jaki drzemie w marketingu i jaki drzemie w skutecznych systemach sprzedażowych, bo wtedy możemy sprzedać i stracić. Nawet najlepsza strategia marketingowa i najlepsze systemy sprzedażowe nie zapewnią odpowiedniego dochodu jeżeli Twoje ceny są źle policzone, jeżeli Twój biznes nie jest policzony dokładnie. 

Czym jest segmentacja klienta? Czy rzeczywiście jest tak ważna w biznesie? A jeśli tak to dlaczego? I czemu tak naprawdę służy w biznesie? O tym rozmawiają Ania i Karol w kolejnym odcinku podcastu w Biznes Ringu.

Tym razem w podcaście w Biznes Ringu Ania i Karol rozmawiają o "pojemności modelu biznesowego". Jeśli jesteś ciekaw czy jest to pojęcie tylko teoretyczne czy też świadomość czym jest, może pomóc właścicielowi biznesu i w jaki sposób - zapraszamy do odsłuchania.


 

Anna Kupisz i Karol Cichosz


Anna Kupisz - kobieta biznesu, ekonomista, negocjator, psycholog, autorka książek biznesowych. Pomysłodawczyni inicjatywy "Firma jest Kobietą" w ramach której od 5 lat dzieli się nie tylko praktyczną wiedzą, ale i swoim 10-letnim doświadczeniem biznesowym z przedsiębiorczymi Polkami z całego świata. www.firmajestkobieta.com. Jako mentor i strateg biznesowy pokazuje jak przeprowadzić w firmie audyt po to, by okiełznać finanse, dokonać pełnej analizy i na tej podstawie zbudować strategię biznesową realizującą określony cel finansowy.  Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej lub chcesz skontaktować się z Anią wejdź na stronę: www.kupishandcichosh.com (Warszawa - Londyn) 

Karol Cichosz - przedsiębiorca, audytor, ekonomista, architekt i inżynier rozwiązań biznesowo – informatycznych. Współwłaściciel oraz członek zarządu kilku spółek działających w obszarach nieruchomości, finansów i IT. Mentor i strateg z ponad 10-letnim doświadczeniem w prowadzeniu własnych firm. Buduje strategie biznesowe w oparciu o wycenę dostarczanej na rynek wartości dodanej i analizę finansową. www.kupishandcichosh.com (Warszawa - Londyn)
 


PANORAMA - MAGAZYN RADIA POLONIA CFMB 1280 AM, MONTREAL, KANADA
Tel: (514) 367-1224, (514) 963-1080, E-mail: [email protected]
Designed and maintained by Andrzej Leszczewicz
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
ZALOGUJ SIĘ