.
NUMER 5 / PAŹDZIERNIK 2019

MAGAZYN PANORAMA
352 Bergevin, Suite 6 
Lasalle, Qc
H8R 3M3 

E-mail: [email protected]

Tel. (514) 367-1224 
Tel. (514) 963-1080 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kto zabrał Twój zysk? (odc. 3 i 4)

Jeżeli prowadzisz własny biznes i widzisz, że Twoja firma ma potencjał, aby  wejść na wysokie siedmiocyfrowe obroty i w związku z tym również wysokie czyli sześciocyfrowe czy siedmiocyfrowe zyski, ale nie wiesz jak zabrać się za przekształcanie tej firmy w taką silną, prosperującą firmę lub też posiadasz własny biznes,  masz w nim wysokie obroty, ale zyski nie są na satysfakcjonującym Cię poziomie ... to jest program właśnie dla Ciebie. 

W kolejnym odcinku dowiesz się dlaczego zanim zaczniesz budować systemy sprzedażowe potrzebujesz zrobić badania marketingowe i jak do nich podejść, gdy nie dysponujesz budżetem na ich przeprowadzenia przez firmę zewnętrzną.

Kto Zabrał Twój Zysk, odc 3.

Kto Zabrał Twój Zysk, odc 4.
 

Anna Kupisz i Karol Cichosz


Anna Kupisz - kobieta biznesu, ekonomista, negocjator, psycholog, autorka książek biznesowych. Pomysłodawczyni inicjatywy "Firma jest Kobietą" w ramach której od 5 lat dzieli się nie tylko praktyczną wiedzą, ale i swoim 10-letnim doświadczeniem biznesowym z przedsiębiorczymi Polkami z całego świata. www.firmajestkobieta.com. Jako mentor i strateg biznesowy pokazuje jak przeprowadzić w firmie audyt po to, by okiełznać finanse, dokonać pełnej analizy i na tej podstawie zbudować strategię biznesową realizującą określony cel finansowy.  Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej lub chcesz skontaktować się z Anią wejdź na stronę: www.kupishandcichosh.com (Warszawa - Londyn) 

Karol Cichosz - przedsiębiorca, audytor, ekonomista, architekt i inżynier rozwiązań biznesowo – informatycznych. Współwłaściciel oraz członek zarządu kilku spółek działających w obszarach nieruchomości, finansów i IT. Mentor i strateg z ponad 10-letnim doświadczeniem w prowadzeniu własnych firm. Buduje strategie biznesowe w oparciu o wycenę dostarczanej na rynek wartości dodanej i analizę finansową. www.kupishandcichosh.com (Warszawa - Londyn)
 


PANORAMA - MAGAZYN RADIA POLONIA CFMB 1280 AM, MONTREAL, KANADA
Tel: (514) 367-1224, (514) 963-1080, E-mail: [email protected]
Designed and maintained by Andrzej Leszczewicz
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
ZALOGUJ SIĘ